Firma RIMTEQ powstała w 2012 roku. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w dostarczaniu usług i materiałów konsumpcyjnych Klientom, posiadającym pomieszczenia czyste, zwane Clean Room(ami).

Podstawą naszej działalności był serwis maszyn do produkcji wyświetlaczy LCD, urządzeń do naprawy wyświetlaczy oraz szkolenia operatorów i kadry inżynierskiej.

W międzyczasie spostrzegliśmy, iż na rynku brakuje materiałów okołoprodukcyjnych takich jak dobrej jakości ściereczek niepylnych z poliestru i mikrofibry. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych liderów w produkcji tego typu asortymentu – koreańską firmą PURITECH, której jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. W ciągu kilku lat naszej współpracy, zdobyliśmy wielu Klientów, głównie dzięki profesjonalnemu podejściu, jakości produktów, cenie i dobrze wyposażonemu magazynowi w Toruniu.

Wypracowane procedury pozwalają na wysyłkę zamówionego towaru już w dniu przesłania zamówienia lub najpóźniej w przeciągu 24h od jego złożenia.

Marka WIPETEQ powstała z myślą o klientach, którzy w procesie produkcyjnym lub do innych celów, nie wymagają czyściwa niepylnego przystosowanego do pomieszczeń czystych. W ofercie posiadamy czyściwa włókninowe o różnym składzie, przystosowane do niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Osobną grupę stanowią ściereczki poliestrowe i z mikrofibry wyprodukowane według naszych wskazówek, przydatne w przemyśle poligraficznym.

Czyściwa serii WIPETEQ pochodzą od sprawdzonych i rzetelnych dostawców z Europy, USA i Azji.

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości czyściwa w przystępnej cenie, napisz  do nas. Dobierzemy odpowiedni produkt do Twoich potrzeb.