Czyściwo niepylne zostało zaprojektowane do użycia w pomieszczeniach czystych klasy 1 do 1000 +. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości suche ściereczki, wyprodukowane z rozmaitych włókien niepylących, takich jak: poliester, poliester z nylonem (mikrofibra) oraz poliester z celulozą (włóknina).

Dostawcą czyściwa do pomieszczeń czystych jest koreańska firma PURITECH, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej.

Czyściwo z MIKROFIBRY

Czyściwo z mikrofibry wyprodukowano z najwyższej klasy syntetycznych, cienkich włókien poliestrowych i nylonowych. Dzięki unikalnej konstrukcji dzianiny, charakteryzuje się bardzo niskim poziomem generacji cząstek stałych w stanie suchym i mokrym, pozostając neutralnym na jakość procesu produkcyjnego w pomieszczeniu czystym (Clean Room).

więcej

Czyściwo POLIESTROWE

Ściereczki poliestrowe mają wszechstronne zastosowane. Wyprodukowane ze 100% poliestrowych splecionych włókien ciągłych, charakteryzują się niskim stopniem pylności w stanie suchym i mokrym, a także dobrą chłonnością i retencją płynów.

więcej

Czyściwo WŁÓKNINOWE

Czyściwo włókninowe zostało wyprodukowane z wysokiej czystości pulpy celulozowej i poliestru. Charakteryzuje się niskim poziomem generacji cząstek oraz wysoką absorpcją płynów i cieczy oleistych, wpływając na wysoki poziom wydajności wymaganej dla czyściw do pomieszczeń czystych (Clean Room).

więcej